Home Nowość Ekologiczny Poradnik Księżycowy 2024 – dostępny

Ekologiczny Poradnik Księżycowy 2024 – dostępny

by redakcja

Miło nam poinformować, że już dostępne są trzy wersje – tradycyjna, na biurko i na ścianę – Ekologicznego Poradnika Księżycowego na 2024. Dodatkowo dostępny jest również ogrodniczy „Planer na dobry rok”.

Wszystkie kalendarze księżycowe można nabyć osobno lub w atrakcyjnych pakietach.

Przypominamy, że planer oraz wersja na ścianę i na biurko dostępna jest tylko w naszym sklepie.

Ekologiczny Poradnik Księżycowy 2024 – tradycyjny

Pamiętacie, że od 2017 roku Ekologiczny Poradnik Księżycowy zawiera aż 96 stron.

Od roku 2020 kalendarz księżycowy zawiera pięknie, ręcznie malowane ryciny poszczególnych miesięcy – zagoszczą one na stałe w każdym wydaniu, bo przypominają o charakterystycznych elementach w danym miesiącu.
W kalendarzu księżycowym znajdziecie nadal dużo miejsca na notatki i zapiski. Dodaliśmy także więcej światła i grafiki, by łatwiej czytało się tekst.

Dodatkowo Ekologiczny Poradnik Księżycowy zakupiony w naszym wydawnictwie lub na naszym allegro zawiera TABELKĘ NAJKORZYSTNIEJSZYCH KWADR KSIĘŻYCA – bardzo Wam się spodobała dlatego w tym roku również jest! 

Ekologiczny Poradnik Księżycowy 2024 – na ścianę

Od roku 2020 kalendarz na ścianę ma nową szatę graficzną i nowy – lepszy układ. To odpowiedź na Wasze sugestie – bo oba Poradniki tworzymy dla Was – by były jak najbardziej pomocne i użyteczne.

Ekologiczny Poradnik Księżycowy 2024 – na biurko

Od roku 2023 stworzyliśmy Ekologiczny Poradnik Księżycowy w podręcznej, biurkowej wersji (rozmiar: 10,5 x 14,5 cm). Kalendarz na biurko zawiera najbardziej niezbędne informacje przydatne do pracy w ogrodzie. Szybki rzut oka i już wiesz, czy dziś dobry dzień na siew, zbiór czy też wykonywanie przetworów. Z powodzeniem zastąpi “tradycyjny” kalendarz biurkowy. Możesz go też postawić np. na parapecie działkowej altanki lub w…szklarni. Jest cienki i lekki, ma tylko 24 strony.

Kalendarium symboli związanych z fazami księżyca bazuje na naszym tradycyjnym, wydawanym od lat Ekologicznym Poradniku Księżycowym. Na “drugich” stronach zamieściliśmy garść praktycznych porad i wskazówek ogrodniczych.

Planer na dobry rok 2024 – w ogrodzie

Pięknie wydany planer – kalendarium – terminarz na 2024 rok to mnóstwo miejsca na własne notatki i plany. Kalendarium w układzie tygodniowym, rocznym i miesięcznym. Przydatny w domu i ogrodzie.

Planer na dobry rok. Co znajdziecie w środku?
Aby używanie Planera było przyjemniejsze i atrakcyjniejsze dodaliśmy garść porad, przepisów, wskazówek i motywujących sentencji, które przygotował zespół redakcyjny Biokuriera.

Planer oprawiony jest w sztywną bawełnianą zieloną oprawę z gumką. W środku znajduje się także wstążka – zakładka. Jest lekki, poręczny i trwały – okładkę można wyczyścić nawet jeżeli się zabrudzi. Bez problemu możesz nosić go w torebce czy plecaku. Ma 160 stron. Dużo miejsca na notatki, również ogrodnicze.

Tematy przewodnie planera to:

 • ogród naturalny
 • eko życie
 • zdrowie i kosmetyki naturalne
 • less waste i zero waste
 • sezonowość

Pamiętajcie, że kupując nasze kalendarze w pakietach – płacicie dużo taniej!

 

Prenumerata się opłaca!

Pamiętajcie, że najtaniej (bo koszty wysyłki w sierpniu bierzemy na siebie bez względu na ilość zamawianych egzemplarzy) i w pierwszej kolejności nasze Poradniki otrzymują prenumeratorzy – na ostatniej stronie każdego Poradnika znajdziecie deklarację prenumeraty – można również wypełnić formularz on-line

Można także w tej sprawie napisać emaila na: sklep@wydawnictowgaj.pl

Więcej szczegółów i wgląd w oba Ekologiczne Poradniki Księżycowe 2024 znajdziecie na naszej stronie www.wydawnictwogaj.pl

Jak zamawiać i gdzie kupić Ekologiczny Poradnik Księżycowy 2024?

 • Kupić przez sklep internetowy Wydawnictwa Gaj: EKOLOGICZNY PORADNIK KSIĘŻYCOWY
 • Złożyć zamówienie na adres: sklep@wydawnictwogaj.pl
 • Zamówić telefonicznie – poniedziałek – piątek w godzinach 9-15 – tel. 52-581-52-90
 • przez Allegro.pl – także w ALLEGRO SMART – eko_media
 • Szukać w kioskach i salonach prasowych RUCH, KOLPORTER, GARMOND PRESS oraz w EMPIKU – dostępny od 5.09.2023r.
 • Szukać na swojej POCZCIE POLSKIEJ – od 5.09.2023r.

Powiązane artykuły

Leave a Comment