Home Dom Seria „Zdrowi z natury” – nowość!

Seria „Zdrowi z natury” – nowość!

by Magdalena Przybylak - Zdanowicz

Seria „Zdrowi z natury” to nowość, którą znajdziecie tylko na Poczcie polskiej w całym kraju. Jak na razie są cztery tytuły, a będzie więcej… 

Zdrowi z natury

Seria „Zdrowi z natury” to projekt wydawniczy, który ma na celu przybliżyć Czytelnikom naturalne sposoby walki z chorobami i nie tylko. Książki są pięknie wydane, kolorowe i liczą ponad 100 stron każda.
Autorem serii jest Zbigniew Przybylak, który oprócz stworzenia „Ekologicznego Poradnika Księżycowego” przez wiele lat zgłębiał wiedzę dotyczącą ziół. Zbierał literaturę tematu, receptury, także podczas rozmów z Czytelnikami, zapisywał ich świadectwa uzdrowień, usystematyzował literaturę tematu. Dzięki temu książki Zbigniewa Przybylaka to kopalnia wiedzy, którą warto wykorzystać, bowiem natura daje nam wiele możliwości w walce z chorobami. Warto skorzystać z jej darów również w XXI wieku.

Trzy tytuły z serii „Zdrowi z natury”

Dotychczas w serii „Zdrowi z natury” ukazały się już cztery tytuły:
  • 100 naturalnych sposobów na najczęstsze dolegliwości
  • 100 naturalnych sposobów na wątrobę i żołądek 
  • 100 nalewek dla zdrowia i smaku
  • 100 naturalnych sposobów na przeziębienie, kaszel i gorączkę

Książki dostępne są tylko i wyłącznie na Poczcie Polskiej. Warto tam poszukać Ekologicznego Poradnika Księżycowego i przy okazji skompletować serię i poszerzyć „zdrową” bibioteczkę.
 
Kolejne tytuły w serii ukażą się jesienią i zimą. Zaglądajcie na stronę Facebooka  by wiedzieć od kiedy dokładnie kolejne tytuły będą w sprzedaży!
Gorąco polecamy!

Ekologiczny Poradnik Księżycowy

Powiązane artykuły

Leave a Comment