Home Bez kategorii Ekologiczny Poradnik Księżycowy 2023 nowości

Ekologiczny Poradnik Księżycowy 2023 nowości

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy przedsprzedaż 3 wersji Ekologiczny Poradnik Księżycowy 2023 oraz Panera na dobry rok w ogrodzie. Z okazji 30-lecia stworzyliśmy nowość ekoporadnik na biurko, a poradnik tradycyjny zakupiony TYLKO U NAS zawiera niespodziankę. Zachęcamy do składania prenumeraty i wcześniejszych zamówień – to gwarancja najniższych cen! Zobaczcie co nowego w sezonie 2023!

Nowość – Ekologiczny Poradnik Księżycowy 2023 – na biurko

Z okazji 30 edycji powstania i publikacji Ekologicznego Poradnika Księżycowego stworzyliśmy wersję na biurko. Kalendarz zawiera przejrzyste grafiki – jedno spojrzenie i wiesz jaka kwadra oraz co będziesz robić w ogrodzie. Dodatkowo na drugiej stronie znajdziesz sezonowe porady ogrodnicze. Mają pomóc by twój ogród był naturalnie piękny.

Planer na dobry rok 2023 w ogrodzie

Planer na dobry rok to kolejna propozycja dla ogrodników, którym zbyt mało miejsca na notatki w tradycyjnym poradniku. Wyjątkowy terminarz z poradami ogrodniczymi, motywującymi sentencjami i bogactwem inspirującej wiedzy na każdy dzień. Obowiązkowo zawiera kwadry księżyca i dni najlepszych prac w ogrodzie. Planer na dobry rok z pewnością służy również do zapisków zapracowanym rodziców i organizacji całego tygodnia. Szata graficzna bogata w ryciny roślinne sprawia, że jest to unikatowe wydawnictwo na polskim rynku.

Sztywna, zielona oprawa, gumka i zakładka, czynią planer bardzo funkcjonalnym.

Niespodzianka w Ekologiczny Poradnik Księżycowy 2023 – tradycyjny

To już 30-ta edycja Ekologicznego Poradnika Księżycowego!!!  Z tej wyjątkowej okazji stworzyliśmy wkładkę w postaci przejrzystej i funkcjonalnej tabelki, która zawiera „Najkorzystniejsze kwadry Księżyca do prac w ogrodzie i na polu”. 4 dodatkowe strony pojawią się TYLKO w poradnikach zakupionych u nas w Wydawnictwie Gaj. Wkładka umieszczona będzie w środku i będzie można ją wyrwać, by mieć zawsze pod ręką. Szczegółowa rozpiska sprawi, że od razu będziemy wiedzieć, które warzywo siać, sadzić i zbierać najkorzystniej oraz jakie prace najlepiej wykonać w danej kwadrze Księżyca.

Dodatek powstał dzięki Państwu! Ogrom Waszych „wiosennych” pytań zainspirował nas do stworzenia przejrzystych wytycznych dotyczących prac w kwadrach księżyca. Mamy nadzieję, że ułatwi to prace w ogrodzie i na polu.

Ekologiczny Poradnik Księżycowy 2023 – na ścianę

Nareszcie kalendarz księżycowy na ścianę osiągnął wersję, która najlepiej Państwu odpowiada. W tym roku wydrukowaliśmy go więcej, bo ciągle znika przed zamknięciem sezonu!!! Widzimy, że wersja na ścianę podoba Wam się bardzo i zazwyczaj bierzecie ekoporadniki w pakiecie – super!. Mamy nadzieję, że tym razem starczy dla Wszystkich;)

To wersja „szybka” kalendarza – jedno spojrzenie i wiesz co w danym dniu robić 🙂 Idealna sprawa dla wędkarzy i pszczelarzy.

 

Najlepiej opłaca się prenumerata!

Pamiętajcie, że najtaniej (bo koszty wysyłki w sierpniu bierzemy na siebie bez względu na ilość zamawianych egzemplarzy!) i w pierwszej kolejności nasze Poradniki otrzymują prenumeratorzy – na ostatniej stronie każdego Poradnika znajdziecie deklarację prenumeraty – można również wypełnić formularz on-line

Można także w tej sprawie napisać emaila na: sklep@wydawnictowgaj.pl

Więcej szczegółów i wgląd we wszystkie Kalendarze księżycowe 2023 znajdziecie na naszej stronie www.wydawnictwogaj.pl

Jak zamawiać i gdzie kupić Ekologiczny Poradnik Księżycowy 2023?

  • Kupić przez sklep internetowy Wydawnictwa Gaj: EKOLOGICZNY PORADNIK KSIĘŻYCOWY
  • Złożyć zamówienie na adres: sklep@wydawnictwogaj.pl
  • Zamówić telefonicznie – poniedziałek – piątek w godzinach 9-15 – tel. 52-581-52-90
  • przez Allegro.pl – także w ALLEGRO SMART – eko_media
  • Szukać w kioskach i salonach prasowych RUCH, KOLPORTER, GARMOND PRESS oraz w EMPIKU – dostępny od 1.09.2022r.
  • Szukać na swojej POCZCIE POLSKIEJ – od 1.09.2022r.

Powiązane artykuły

Leave a Comment