Home Dom Planer na dobry rok 2021 już dostępny!

Planer na dobry rok 2021 już dostępny!

by Agnieszka Gotówka

Jeśli lubisz planować albo potrzebujesz miejsca do zapisków, polecamy „Planer na dobry rok 2021”, który ukazał się nakładem Wydawnictwa Gaj. Nie tylko jest świetnie wydany, ale też bardzo praktyczny. Pamiętaj o nim, jeśli planujesz już świąteczne prezenty. 

To już druga edycja planera (pierwsza spotkała się ze znakomitym odbiorem!). Znajdziesz w nim miejsce na swoje notatki i zapiski, ale też praktyczne porady dotyczące domu, ogrodu, zdrowia i kulinariów. Tematami przewodnimi w planerze są: ekologia, zdrowie, zero i less waste.

Komu podarować „Planer na dobry rok 2021”?

Zrób sobie prezent (zasłużyłeś!) i kup „Planer na dobry rok 2021”, w którym łatwo Ci będzie notować ważne informacje. A jeśli szukasz pomysłu na bożonarodzeniowy prezent dla ogrodnika, rolnika, miłośnika roślin, minimalisty czy po prostu – kogoś, kogo bardzo lubisz i doceniasz – „Planer na dobry rok 2021” sprawdzi się rewelacyjnie!

 

Co wyróżnia „Planer na dobry rok 2021”?

Wśród zalet „Planera na dobry rok 2021” są:

  • piękna i praktyczna szata graficzna (sztywna okładka chroni kartki przed zniszczeniem),
  • dużo miejsca na luźne myśli, notatki i informacje,
  • zaznaczone święta i fazy księżyca,
  • kalendarium tygodniowe, miesięczne i roczne,
  • inspirujące myśli i sentencje,
  • format A5 i optymalna liczba stron (160) – poradnik zmieści się do większości toreb, plecaków i torebek,
  • kapitałka w optymistycznym kolorze ;-).

Gdzie kupię “Planer na dobry rok 2021”?

Planer na dobry rok 2021” kupisz w promocyjnej cenie 49,99 zł na stronie Wydawnictwa Gaj. Do nabycia również w naszym sklepie oraz na Allegro (ze SMARTEM).

Polecamy też wyjątkowy zestaw: “Planer na dobry rok 2021” oraz książkę Elżbiety Przygockiej “Ułóż sobie zdrowie” w cenie 89,98 zł. W duecie taniej!

Powiązane artykuły

Leave a Comment