Home Nowość Jaki będzie 2024 rok? – odcinek 199 Naturalnie o Ogrodach

Jaki będzie 2024 rok? – odcinek 199 Naturalnie o Ogrodach

by Magdalena Przybylak - Zdanowicz

Zapraszamy do posłuchania nowego podcastu z autorką „Ekologicznego Poradnika Księżycowego”. Rozmowę poprowadził Jacek Naliwajek z 'Naturalnie o Ogrodach”. Rozmowa 199. Jaki będzie 2024 rok?.

Spotkanie w ogrodzie Katarzyny Bellingham

W czerwcu 2022 roku w ogrodzie Katarzyny Bellingham w Zgorzałem miałam okazję spotkać Jacka Naliwajka, który oprowadzał grupę po ekoogrodzie. To było nasze pierwsze spotkanie „na żywo”.  Wcześniej znaliśmy się dzięki korespondencji dotyczącej ogrodów i kalendarza.

Podczas spotkania „oko w oko” zrodził się pomysł, by porozmawiać o „Ekologicznym Poradniku Księżycowym”, o Tacie, o początkach i o działaniu kalendarza w ogrodzie…  Tak oto w  listopadowy wieczór powstała nasza rozmowa – „O poradniku, który wspiera ogrodników. NoO 166.

Zapraszam do wysłuchania kolejnej rozmowy

Powolny koniec sezonu ogrodniczego 2023 i ukazanie się najnowszych kalendarzy  2024 – Ekologiczny Poradnik Księżycowy 2024, skłoniło Jacka Naliwajka do porozmawiania o nadchodzącym roku Słońca.

Kolejny raz było mi niezmiernie miło przyjąć zaproszenie do udziału w ulubionym podcaście. Dzięki temu i Was zapraszam do posłuchania podcastu właśnie z moim udziałem – o urodzajach i tego co nas, ogrodników czeka w 2024 roku.

Mam nadzieję, że dzięki tej rozmowie, będziecie dobrze i powoli planować nasadzenia w ogrodzie w 2024 roku.

Dziękuję Jackowi za zaproszenie, było mi bardzo miło! Czekam na Wasze opinie pod rozmową, chętnie poczytam!

Gdzie posłuchać rozmowy?

Rozmowę w formie podcastu możecie posłuchać na kilku platformach, ale ja zapraszam Was na nową stronę www.naturalnieoogrodach.pl Tam też wszystkie rozmowy dotyczące ekoogrodów. Jak macie chwilę, słuchajcie, bo to pozytywnie uzależnia i zostawia bagaż wiedzy ogrodniczej! 

Zapis rozmowy – Rozmowa 199. Jaki będzie 2024 rok.

Podcastu 199 można też podłączyć do aplikacji mobilnej:

🚩 Podcasty Google:  http://bit.ly/2WjD1lz

🚩Spotify:  https://spoti.fi/2IT0uXP

🚩 Podcasty Apple:  https://apple.co/2VN51RH

Powiązane artykuły

Leave a Comment