Home KALENDARZ OGRODNIKA Newsletter ekoporadnika

Newsletter ekoporadnika

Zapraszamy do zapisów do newslettera ekoporadnika. Porcja ogrodniczych porad 2 razy w miesiącu w Twojej skrzynce. Wysyłamy tylko ciekawe materiały!

Dzięki Czytelnikom newsletter z poradami

Wraz z nastaniem lutego wysyłamy do Was pierwszy newsletter Ekologicznego Poradnika Księżycowego. To efekt Waszych wiadomości, że chcielibyście mieć porady i wskazówki dotyczące prac z kwadrami księżyca szybciej niż umieszczane są w internecie, m.in na naszych mediach społecznościowych.

Wielu Czytelników chce nasz kalendarz w wersji internetowej np. pdf. Takiej możliwości nie ma i nie będzie, ale robimy wszystko by nasze porady i wskazówki można było mieć w telefonie i zawsze pod ręką. Takie właśnie mają być wiadomości z newslettera. Przede wszystkim kalendarium i porady z Ekologicznego Poradnika Księżycowego, wytyczne na poszczególne tygodnie, a także ogrodnicze porady i polecajki, które będą bieżącą wersją naszego internetowego kalendarza.

Zapisz się na newsletter – wiadomości 2 razy w miesiącu

Zapraszamy do zapisów, bo porady i grafiki na luty już czekają i będą sukcesywnie rozsyłane.
Nasz newsletter będzie rozsyłany 2 razy w miesiącu i mamy nadzieję, że pomoże jeszcze lepiej organizować prace w ogrodach. Zawrzemy w nim kalendarz prac na nadchodzący czas, wskazówki, porady, a także inne interesujące treści.

Z pewnością dla subskrybentów  mogą pojawić się kody rabatowe do naszego sklepu więc warto zaglądać i zapisywać się. Zapisz się tutaj: https://poradnikksiezycowy.pl/newsletter/

Nasze najważniejsze motto: Wysyłamy tylko ciekawe informacje!

Powiązane artykuły

Leave a Comment