Home Nowość O poradniku, który wspiera ogrodników – odcinek 166

O poradniku, który wspiera ogrodników – odcinek 166

by Magdalena Przybylak - Zdanowicz

Zapraszamy do posłuchania podcastu z autorką „Ekologicznego Poradnika Księżycowego”. Rozmowę poprowadził Jacek Naliwajek z 'Naturalnie o ogrodach”. Rozmowa 166. O poradniku, który wspiera ogrodników”.

W czerwcu 2022 roku w ogrodzie Katarzyny Bellingham w Zgorzałem miałam okazję spotkać Jacka Naliwajka, który oprowadzał grupę po ekoogrodzie. To było nasze pierwsze spotkanie „na żywo”.  Wcześniej znaliśmy się dzięki korespondencji dotyczącej ogrodów i kalendarza.

Podczas spotkania „oko w oko” zrodził się pomysł, by porozmawiać o „Ekologicznym Poradniku Księżycowym”, o Tacie, o początkach i o działaniu kalendarza w ogrodzie…  Tak oto w  listopadowy wieczór powstała nasza rozmowa.

Zapraszam do wysłuchania rozmowy

Jest mi niezmiernie miło zaprosić Was do posłuchania podcastu właśnie z moim udziałem. Trochę się stresowałam podczas nagrywania, bo zdecydowanie wolę pisać niż mówić, więc proszę Was o wyrozumiałość;) Jednak, czytając komentarze, odnoszę wrażenie, że chętnie i z zainteresowaniem jej wysłuchaliście.

Mam nadzieję, że nowym Słuchaczom będzie się również podobało:) Pięknie poprowadził naszą rozmowę Jacek Naliwajek, któremu dziękuję za ten miły wieczór i rozmowę o Tacie, ogrodzie i kalendarzu! Czekam na Wasze opinie!

Gdzie posłuchać rozmowy?

Rozmowę w formie podcastu możecie posłuchać na kilku platformach, ale ja zapraszam Was na nową stronę www.naturalnieoogrodach.pl Tam też wszystkie rozmowy dotyczące ekoogrodów. Jak macie chwilę, słuchajcie, bo to pozytywnie uzależnia i zostawia bagaż wiedzy ogrodniczej! 

Zapis rozmowy znajdziecie tutaj: „Rozmowa 166. O poradniku, który wspiera ogrodników”. https://naturalnieoogrodach.pl/2022/11/24/poradnik/

 

Powiązane artykuły

Leave a Comment